2012/2013 => nepovedená snaha o postup do III. třídy

06.08.2013 10:32

V první polovině sezóny to vypadalo, že A tým bude opět útočit na postup do III. třídy, tým byl v těsném závěsu za bezchybnými Lešanami a v tabulce mu po podzimu patřilo druhé místo. B tým, který byl v této sezóně poskládaný velmi silně, také zaujímal přední příčky tabulky a po podzimu mu patřila 4. místo. Na jaře se však vše otočilo. Zatímco B tým šlapal jako hodinky a pouze jednou našel v druhé části sezóny přemožitele, v nakonec postupujícím rivalovi Meznu ''B'', tak A tým na začátku jara sbíral nepovedené výsledky. Na konci sezóny se podařilo A týmu zlepšit své výkony, avšak ani to nestačilo na lepší než 5. místo, které bylo zklamáním. B tým svou cestu za překvapivým postupem také nedotáhl do konce, když v klíčovém zápase v předposledním kole prohrál s rivalem z Mezna, který právě na úkor našeho týmu postoupil do III. B třídy. Tento fakt nic nemění na perfektních výkonech, které na jaře B tým předváděl, a na které se bude snažit v příští sezóně navázat i A tým. 

Sezónu pak zakončil (nebo odstartoval novou?) tradiční turnaj v malé kopané (Memorial Rudolfa Pilze), kde tým, který byl složený především z mladých hráčů z Miličína a doplněný o hráče, kteří zde dříve působili obstál ve vysoké konkurenci velmi dobře. Miličín zde skončil na 2. místě, když jediným přemožitelem za dobu celého turnaje byl tým Massaker ve finále. Svými výkony ale zaujali i ostatní hráčí Miličína, kteří ale oblékli jiný dres na tomto turnaji. Za zmínku určitě stojí 4. místo Malovic, nebo hra nejmladšího celku na turnaji s několika hráči starších žáků/dorostu.

 

Zpět