20. - 23. kolo: 4 zápasy - 5 bodů

30.05.2017 13:23

Křivsoudov - Miličín 8:1 

Branka Miličína: Čeněk

Utkání v Křivsoudově náš tým nezvládl. Domácí byli celý zápas jasně lepším týmem a náš tým předčili ve všech směrech. Po špatném výkonu jsme si odvezli velký debakl. Jedinou branku našeho týmu vsítil Čeněk z penalty.  

Miličín - Kondrac B 5:1 

Branky Miličína: 2× Vrtiška, F. Trefil, Čeněk, Žbánek

V utkání s Kondrací měl náš tým po většinu zápasu více ze hry, což dokázal zužitkovat pěti brankami a napravil tak špatný výkon z Křivsoudova. 

Čechtice - Miličín 2:2

Branky Miličína: Čeněk, F. Trefil

K utkání do Čechtic zajížděl náš tým ve výrazně oslabené sestavě, o to s větší bojovností však utkání odehrál. Naši hráči podali výborný výkon a odvezli si cenný bod za remízu 2:2. 

Miličín - Tichonice 3:3 (2:1)

Branky Miličína: 2× Čeněk, Žbánek

V prvním poločase utkání s Tichonicemi měl náš tým převahu a přesto, že do vedení šli jako první tečovanou střelou hosté, podařilo se nám do poločasu stav utkání otočit. Ve velmi teplém počasí však našemu týmu v druhém poločase docházeli síly. V úvodu druhé půle jsme měli několik vyložených šancí, které naši hráči nedokázali využít. Naopak hosté dvěma rychlými brankami otočili vývoj utkání a naši hráči pak dokázali už jen vyrovnat. 

Zpět