2. kolo: Budenín - Miličín 1:8 (0:3)

29.08.2020 17:00

Sestava Miličína: Slavata (K) - Poustecký D., Sobíšek, Trefil L., Vrtiška - Homola, Poustecký M., Pečenka, Dostál - Žbánek, Prachař

    střídali: Červenka, Hevera, Holánek

Branky Miličína: 3× Červenka, 2× Holánek, Homola, Pečenka, Prachař

K prvnímu soutěžnímu utkání zajížděl náš tým na hřiště Budenína. Zápas měl po celou dobu jednoznačný průběh, náš tým ve všech ohledech předčil svého soupeře a kromě osmi branek si vytvořil ještě mnoho dalších gólových příležitostí. Skóre zápasu otevřel hned ve třetí minutě Tomáš Homola, který přímo z rohového kopu zaskočil domácího brankáře. Do poločasu se gólově prosadili ještě Pečenka a Holánek. 

V úvodu druhé půle byl ve vápně faulován Žbánek a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Prachař - 0:4. Hattrickem v rozmezí 20 minut se blýskl v závěru utkání Červenka. Gól v druhém poločase zaznamenal také Holánek po rohovém kopu Homoly. Domácím se podařilo z ojedinělé akce v 80. minutě zaznamenat alespoň čestný gól. 

Příští týden čeká náš tým "pouťové" utkání proti týmu Postupic B. 

Zpět