2. kolo - B tým: Miličín B - Úročnice A 2:2 (0:2)

31.08.2013 14:00

Branky Miličína: Slavata, Hrbek

Tento týden čekal náš B tým těžký soupeř - Úročnice - která sestoupila z 3. třídy. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, avšak po neproměněných šancích se dostali do hry hosté. Po zvýšeném náporu dokázali hosté vstřelit do poločasu dvě branky a ujmout se vedení.

Do druhého poločasu náš tým doslova vlétl. Hned ve 46. minutě se v hostujícím vápně po centru ze strany nejlépe zorientoval Slavata a prostřelil chumel hráčů před ním včetně hostujícího gólmana - 2:1. Chvíli na to se náš tým radoval i z vyrovnání, když pěknou střelou srovnal Hrbek - 2:2. Tentýž hráč se chvíli na to prezentoval také pěknou střelou z dálky, která jen těsně minula horní roh branky. Po vyrovnání se hra vyrovnala a nerozhodný výsledek vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího.

Zpět