16. kolo: Ostředek - Miličín 3:1 (1:0)

07.04.2019 16:30

Ostředek - Miličín 3:1 (1:0)

 
Sestava: Čeněk - Adam, Hevera, Mládek (K), Poustecký - Trefil F., Trefil K., Trefil L., Homola (30' Vaněk) - Typta, Vrtiška (80' Volalík)
Branka Miličína: Tefil K. 
 
V důležitém utkání proti sousednímu týmu v tabulce - Ostředku - jsme brzy prohrávali, když se již ve 3. minutě prosadil domácí hráč střelou k tyči. V prvním poločase se jinak hrál vyrovnaný fotbal, ale více šancí měli domácí, kteří několikrát prověřili našeho brankáře. V druhé půli náš tým zatlačil soupeře a snažil se o vyrovnání. Bohužel se nám nepodařilo využít několik šancí a domácí naopak dvěma rychlýma brankama v rozmezí 3 minut odskočili na rozdíl 3 branek. V závěru utkání korigoval na konečných 3:1 po individuální akci Karel Trefil
Zpět