16. a 17. kolo: Načeradec - Miličín 3:2 (1:0), Miličín - Tichonice 2:6 (0:4)

17.04.2016 17:00

K utkání v Načeradci nastoupil náš tým opět pouze v jedenácti lidech. Nemožnost střídání se na našich hráčích projevila. Do vedení se dostali domácí. Přesto, že se v druhé půli po brankách Žbánka a Trefila podařilo našemu týmu skóre utkání otočit, nakonec se ze tří bodů radovali domácí. Ti v závěru udeřili dvakrát a sebrali našemu týmu šanci na zisk bodů. 

K utkání s Tichonicemi měl po delší době náš tým k dispozici více hráčů. Do utkání jsme nevstoupili špatně, avšak lacinými chybami jsme v první půli doslova darovali hostům vysoké vedení. Hráči Tichonic dokázali své šance proměňovat a tak jsme po poločase prohrávali již 0:4. V druhé půli se náš výkon zlepšil a po brankách Prachaře a Žbánka jsme se dostali na rozdíl dvou branek. V závěru utkání jsme však nevyužili šance na skorigování stavu a naopak opět dvěma lacinými chybami darovali gólové příležitosti hráčům Tichonic, kteří je dokázali proměnit. Utkání tak skončilo vysokou prohrou našeho týmu 2:6.

Zpět