16. a 17. kolo - B tým: Miličín B - Neustupov 3:0 (1:0), Olbramovice B - Miličín B 1:1 (0:0)

27.04.2014 15:00

Miličín B - Neustupov 3:0 (1:0)

V 16. kole se náš B tým utkal na domácí půdě s týmem Neustupova, který se nachází v druhé polovině tabulky. Od počátku utkání jsme byli lepším týmem na hřišti. To jsme však v prvním poločase dokázali pouze jednou brankou, kterou vstřelil dobře hrající Lukáš Trefil - 1:0. V druhém poločase jsme brzy přidali druhou, uklidňující branku, kterou vstřelil Jan Dohnal - 2:0. Na konci zápasu jsme přidali ještě třetí branku, když Lukáš Trefil přehodil hostujícího brankáře a Honza Dohnal pak snadno přidal svoud druhou branku v zápase - 0:3.

Olbramovice B - Miličín B 1:1 (0:0)

K dalšímu utkání zajížděl náš B tým na hřiště prvního týmu tabulky do Olbramovic. Bodový rozdíl v tabulce však na hře nebyl příliš znát a náš tým dokázal se svým soupeřem hrát po celý zápas vyrovnanou partii. To se odrazilo i na konečném výsledku, když si týmy rozdělili po bodu. Branku našeho týmu vstřelil Karel Trefil, který v druhém poločase po úvodní brance domácích vyrovnával na 1:1. V závěru utkání ještě domácí kopali velmi spornou penaltu, kterou však neproměnili a tak si náš tým ze hřiště prvního celku tabulky odvezl bod.