13. kolo: Úročnice zkazila závěr sezóny A i B týmu

16.06.2014 17:00

Úročnice A - Miličín B 3:1

Branka Miličína: Dostál
 

Náš B tým v Úročnici neodehrál špatný závěr. Bohůžel se mu však nepodařilo s lídrem tabulky uhrát ani bod. Domácí zvítězili rozdílem dvou branek. Za náš tým se prosadil Dostál. Náš B tým tak své účinkování v soutěži zakončil prohrou.

 

Úročnice B - Miličín A 3:1

Branka Miličína: Pečenka
 

Náš A tým měl do posledního kola šanci na postup. K němu nám stačilo v Úročnici uhrát alespoň remízu s místním B týmem. Zdálo se to být jako snadný úkol. Domácí nás však brzy vyvedli z omylu, když ve 20. minutě vedli už 3:0. Náš tým se marně snažil s utkáním něco udělat. Do poločasu byla naše snaha marná a našemu týmu chyběla bojovnost a větší touha s utkáním něco udělat a porvat se ještě o postup. V druhé půli snížil Pečenka, avšak z naší strany to bylo bohužel vše. Náš A tým tak v Úročnici uhrál stejný výsledek, jako den před ním B tým.

Po nevydařeném závěru sezóny jsme se tak sami připravili o postup, za kterým jsme celou sezónu šli. Je to škoda, snad v příští sezóně zabojujeme více a do konce.

 
Zpět