13. kolo: Myslič - Miličín 4:0 (3:0)

15.11.2015 13:30

Sestava Miličína: Bánský - Karda L. (46' Volalík), Slabý, Vylít (46' Čeněk), Slavata - Dostál, Trefil, Vaněk, Nováček - Vrtiška (c), Hevera.

Poslední utkání podzimní části sezóny se našemu týmu vůbec nevydařilo. Na hřišti posledního týmu tabulky jsme odehráli doposud nejhorší utkání sezóny a odvezli jsme si vysokou prohru. V obraně jsme v první půli udělali několik chyb, které domácí dokázali potrestat a naopak v útočné fázi jsme nedokázali ani jednu svou šanci využít. O poločase jsme prohrávali již o tři branky a i přes zvýšenou snahu ve druhém poločasu jsme s utkáním již nic nedokázali udělat. Naopak jsme z rychlého protiútoku inkasovali čtvrtou branku a opět neproměnili své šance. 

Po špatných výsledcích v posledních utkáních podzimu tak náš tým přezimuje na 8. místě tabulky se 16 body. 

Zpět