11. kolo: Miličín - Divišov B 1:2 (0:1)

31.10.2015 12:51

Sestava Miličína: Bánský - Nováček, Slabý, Vaněk, Slavata - Vrtiška (c), Trefil (45' Žbánek), Prachař (70' Volalík), Dostál (80' Pohan J.) - Typta, Čeněk

Branka Miličína: Typta

V utkání s Divišovem se našemu týmu nepodařilo navázat na dobrý výkon z Nesperské Lhoty a svému soupeři jsme darovali 3 body a 7. místo v tabulce. Do utkání jsme nevstoupili špatně, první poločas jsme měli herní převahu a dostali jsme se do vedení, když svůj průnik přesně zakončil Typta - 1:0. V druhém poločase jsme však stále tahali za kratší konec. Hosté nás zatlačili a dokázali brzy po poločase vyrovnat, když Bánského přeskočil dlouhý nákop a hostující hráč se se štěstím na dvakrát prosadil - 1:1. Náš tým se celý druhý poločas nemohl dostat do hry, což vyvrcholilo v posledních minutách utkání, kdy po další z nepřesností v naší obraně obešel naše obránce i brankáře záložník Divišova, který zajistil svému týmu vítězství - 1:2. Při závěrečné snaze o tlak jsme si nedokázali vytvořit žádné brankové příležitosti a tak jsme po nepovedeném výkonu prohráli s Divišovem, který nás v tabulce přeskočil. 

Zpět