1. kolo poháru OFS: Keblov - Miličín 7:8 (3:2)

20.08.2016 17:30

Sestava Miličína: Bánský - Karda, Hevera, Slavata - Vrtiška (C), Čeněk, Trefil - Prachař (45' Mikulenka) - Typta, Holánek

V prvním kole poháru OFS jsme zajížděli na hřiště Keblova, který hraje IV. třídu. V úvodu utkání jsme měli herní převahu a díky přesné trefě Holánka jsme se dostali do vedení 0:1. Pak jsme však přestali hrát a domácí dokázali otočit skóre na 3:1. V závěru poločasu snížil po závaru před brankou Karda - 2:3.

Druhá půle byla velmi divoká. Domácí odskočili brzo na 4:2, pak Čeněk dvěma brankami srovnal na 4:4. Domácí se opět ujali vedení 5:4, přičemž chvíli na to vyrovnal Vrtiška - 5:5. V závěru se skóre opět přelévalo ze strany na stranu, přičemž třemi brankami rozhodl o našem postupu Čeněk, který vstřelil poslední gól utkání na 7:8 v posledních vteřinách zápasu.