1. kolo: Miličín A - Bystřice A 2:3 p.p. (1:0)

branky Miličína: 2x Slabý

penalty:

proměnili: Slabý, Vosecký R., Mládek, Vylít R.

neproměnili: Dostál, Vrtiška

Našemu A týmu se nepodařilo na svém hřišti vybojovat postup do druhého kola poháru, přesto, že po většinu utkání k tomu měli blíže. Již v prvním poločase se po faulu na Vrtišku za pokutovým územím prosadil z trestného kopu Slabý. Tentýž hráč dokonce po začátku druhé půle po tvrdém faulu na Pohana ve vápně zvýšil z penalty na 2:0. To však bylo z naší strany vše a hostům se podařilo proti našemu oslabenému týmu, který hrál od 75. minuty bez vyloučeného Homoly nejdříve v 75. minutě zkorigovat stav na 2:1 a v 88. minutě dokonce vyrovnat stav utkání na 2:2.

Tímto stavem také skončila základní hrací doba utkání a tak přišli na řadu penalty. Z počátku si naši střelci Slabý, Vosecký, Mládek a Vylít vedli suverénně a Bánský navíc chytil střelu hned druhému hráči ze strany hostí. Poté však neproměnil Dostál a tak se za stavu 4:4 v pokutovém rozstřelu po pěti sériích měnilo pořadí střelců. V rozhodující 6. sérii však selhal Vrtiška a hosté jeho neproměněný kop potrestali z následující penalty střelou k tyči. Bystřice si tak z našeho hřiště odvezla postup do druhého kola díky výsledku 2:3 po penaltách.