A tým: Netvořice - Miličín 4:2 (3:1)

19.05.2012 17:00

Sestava Miličína: Červenka - Daněk, Karda, Pohan (75' Čeněk), ... - Vrtiška, Homola J., Dostál - Typta, Trefil, Holánek

Do utkání nastoupila oslabená sestava našeho týmu, ale přesto jsme byli první, kdo vstřelil branku. Po pěkném centru Dostála si srazil míč do brány domácí obránce - 1:0. Radost z vedení nám však nevydržela dlouho, chvíli na to totiž po chybě v naší obraně byl před Červenkou zcela sám domácí útočník a střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Po této brance přebrali domácí otěže zápasu a chvíli na to přidali druhou branku. V závěru poločasu ještě po faulu Vrtišky kopali domácí penaltu a kapitán Netvořic zvýšil na 3:1. 

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, hned v začátku se po úniku Typty prosadil Holánek - 3:2. Chvíli na to mohl tentýž hráč vyrovnat, ale v koncovce mířil těsně vedle. Potvrdilo se fotbalové pravidlo "nedáš-dostaneš", po trestném kopu domácích se míč odrazil od tyče a domácí kapitán dorazil míč do naší brány - 4:2. Přesto, že jsme poté měli ještě nějaké šance, branka již nepadla a tak jsme z Netvořic odjeli poraženi.

Zpět