A tým: Miličín - Lešany 2:2 (1:1)

09.10.2010 16:00

Miličín - Lešany 2:2 (1:1)

Branky Miličína: Vobrátil, Žbánek

Náš A tým nastoupil v tomto kole proti silnému soupeři z Lešan. Stejně jako my, i oni v loňské sezóně hráli III. A třídu. Brzy dokázali, že patří k lepším týmům v IV. třídě. Na začátku utkání měli více ze hry, lépe se dostávali do šancí a také jednu využili. Nám se navíc hned ve 3. minutě zranil Mládek. V 15. minutě hosté zahrávali roh, po kterém se k hlavičce dostal osamocený hostující hráč, tu ještě Bánský dokázal vyrazit, ale na dorážku dalšího hráče Lešan už nedosáhl - 0:1. Ani po tomto šoku v podobě branky jsme se nedokázali probrat a plynuly z toho další šance hostů. V 24. minutě navíc ve vápně Vobrátil nešťastně zasáhl hostujícího útočníka a byla nařízena penalta. Tu však naštěstí hostující hráč neproměnil a přestřelil. Poté jsme se více dostávali do hry a měli jsme i šance. V největší byli Žbánek s Vylítem, první jmenovaný však nepřenechal míč Vylítovi, který byl lépe postavený. V 30. minutě jsme se už prosadili. Z velké dálky se do míče opřel Vobrátil a nechytatelnou střelou od tyče do šibenice hostující branky nás vrátil do zápasu - 1:1. Poté se role na hřišti obrátili a více ze hry jsme měli my.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji my. Brzy jsme vstřelili i vedoucí branku, což nám však poté herně uškodilo. V 47. minutě zahrával trestný kop Slabý přesně na hlavu Žbánka, který z malého vápna prostřelil hostujícího brankáře - 2:1. Poté jsme přestali hrát dopředu a spíše jsme jendobrankový náskok bránili. Hosté toho nakonec využili a v 70. minutě vyrovnali. Hostující útočník se dobře zorientoval v našem vápně, otočil se s míčem a tečovaný balón se nešťastně dostal až do naší branky - 2:2. Přesto, že jsme poté měli ještě snahu a šance vstřelit vítěznou branku, nepodařilo se to. 5 minut před koncem zápasu byl v dobré šanci Trefil, ale vychytal ho hostující gólman a když v poslední minutě z trestného kopu trefil Slabý pouze zeď, bylo jasné, že zápas skončí remízou 2:2.

V příštím kole zajíždíme na hřiště Bukovan.