A tým: Miličín - Bukovany 4:0 (1:0)

21.05.2011 17:00

Miličín - Bukovany 4:0 (1:0)

Sestava Miličína: Bánský - Vobrátil (55' Vylít), Červenka, Karda, Daněk (45' Daněk) - Trefil, Mládek, Slabý, Dostál - Vrtiška (70' Holánek), Žbánek 

V prvním poločase i přes výraznou převahu našeho týmu jsme dokázali skórovat pouze jednou. V 5. minutě se prosadil Dostál, který po úprku ze strany propálil hostujícího gólmana - 1:0. Zbytek poločasu se odehrával v naší režii, avšak mnoho dobrých šancí jsme zahodili. V největší šanci při přečíslení 3 našich hráčů na 1 obránce hostů nás v koncovce zastavil praporek pomezního. 

V druhém poločasu se nám podařilo náskok 3 brankami navýšit a vítězství si pohlídat. V 60. minutě se prosadil Žbánek, který do hostující brány usměrnil míč z malého vápna - 2:0. Do konce utkání se pak ještě 2× prosadil individuálními průniky Holánek a pojistil tak naše vedení, góly v 75. a 85. minutě zvýšil náš náskok na 4:0. V jednoznačném utkání jsme mohli přidat ještě více branek, avšak v koncovce často chyběl našim hráčům klid na kopačkách. 

 

Zpět