A tým: Bukovany - Miličín 0:3 (0:1)

16.10.2010 15:30

Bukovany - Miličín 0:3 (0:1)

 

Sestava Miličína: 

                            Bánský

                            Slabý (C)

Červenka         Vobrátil  (45' Vaněk)  Karda                                       

Dostál                   Pečenka                 Pohan (46' Holánek T.)  

Žbánek (G 80')      Vrtiška (G 5')         Vylít (G 60') (80' Dvořák)

 

Branky Miličína: Žbánek, Vylít, Vrtiška

 

Na hřišti silných Bukovan jsme do utkání vstoupili o hodně aktivněji, než doma proti Lešanům. V 5. Minutě jsme se již radovali z první branky, když po přihrávce Pečenky vystřelil z dálky Vrtiška a míč skončil za zády domácího brankáře. O chvíli později zahrozili i domácí, když po jednom z mnoha rohů se ocitl v našem vápně nikým nehlídaný záložník, ale přestřelil. Poté se odehrála dlouhá serie našich neproměněných šancí. 2x byl v úniku Žbánek, poprvé ho brankář domácích vychytal, podruhé trefil břevno. Po odrazu od břevna mohli naši hráči míč vrátit do domácí branky, ale Vrtiška trefil pouze domácího obránce a Karda těsně minul. Poté po pěkné akci Slabého s Žbánkem domácí pomezní odmával „ofsajd“ a druhého gólu jsme se tedy opět nedočkali. Domácí nás po té málem potrestali z ojedinělé šance, ze které domácí záložník trefil tyč Bánského branky. Poločas tak skončil našim vedením 0:1.

Do druhé půle jsme nastoupili opět aktivněji, ale hned na úvod druhé pětačtyřicetiminutovky se zranil Pohan. Domácí poté přitvrdili a plynuli z toho časté fauly. Do vážnějších šancí jsme domácí však nepouštěli. Naopak v 60. Minutě se ve vápně dobře zorientoval Vylít a zvýšil na 0:2. Domácí poté ještě více přitvrdili, ale ve snaze na snížení jim to nebylo nic platné. V 75. Minutě navíc pojistil naše vedení Žbánek, který proměnil penaltu, která byla po faulu na něj nařízena – 0:3. Stavem 0:3 také skončilo celé utkání a náš tým si připsal další 3 body do tabulky.

V příštím kole hrajeme v sobotu na našem hřišti s Jankovem, utkání začíná v sobotu v 15:30. 

Zpět