Příprava: Votice B - Miličín 1:3 (0:2)

26.02.2017 12:00

Sestava Miličína v 1. poločase: Bánský - Slavata, Vobrátil, Vaněk, Pohan M. - Trefil K., Homola L., Trefil L., Dostál - Čeněk, Vrtiška

Sestava Miličína v 2. poločase: Bánský - Slavata, Karda, Vaněk, Pohan M. - Trefil F., Vrtiška, Volalík, Dostál - Žbánek, Čeněk

Branky Miličína: 2× Čeněk, L. Trefil

Úvodní přípravné utkání před jarní částí sezóny náš tým zvládl. V zápase s Voticemi B jsme se v první půli dokázali dostat do dvoubrankového vedení, když dva rychlé brejky přesně zakončili Marek Čeněk a Lukáš Trefil.

Do druhé půle vstoupili lépe domácí a dokázali snížit na 2:1 po chybě v naší obraně. Našim hráčům se však po brance Čeňka, který přeloboval vybíhajícího gólmana domácích podařilo dostat zpět do dvoubrankového vedení, které již nepustili. Utkání tak skončilo 3:1 pro náš tým.

Zpět