Olbramovice B - Miličín B 5:1

25.04.2010 17:00

Olbramovice B - Miličín B 5:1

Tento týden zajíždělo naše béčko, netypicky v neděli, na hřiště do Olbramovic. S tímto týmem jsme na podzim po velmi vyrovnaném zápase prohráli a tak jsme jim chtěli porážku vrátit. To se však nepodařilo. Podobně jako ráno áčko mělo problémy s poskládáním sestavy, tak odpoledne B tým na tom byl ještě hůř. V 16:00 totiž na srazu bylo pouze 10 hráčů a tak museli nastoupit i někteří hráči, kteří měli v nohách již ranní zápas. Během zápasu se navíc zranil brankář Martin Vylít, což bylo dalším zkomplikováním cesty za prvními jarními body. Hrál se poměrně vyrovnaný fotbal, ale domácí dokázali využít většiny z častých individuálních chyb v naší obraně a postupně navyšovali skóre. Na svém hřišti dokázali jednoznačně zvítězit a vstřelili našemu týmu 5 branek. Za náš tým byl jediným úspěšným střelcem František Kolář, který využil závaru před bránou a alespoň vstřelil náš čestný gól.

Zpět