Miličín - Nespeky B 1:1 (1:0)

14.04.2012 16:30

Sestava Miličína: Vobrátil – Homola M. (75‘ Pohan M.), Nováček, Karda, Slavata – Vrtiška (70‘ Žbánek), Homola J. (80‘ Holánek F.), Pečenka, Dostál – Holánek T., Trefil K.

Tento týden čekal náš A tým těžký soupeř z Nespek. Po ztrátě bodů v Choceradech byl jasný úkol – získat body proti favoritovi z Nespek. Podle toho se také vyvíjel první poločas utkání. Domácí měli častěji míč na svých kopačkách a vytvořili si šance. Branku jsme dokázali dát ve 30. minutě, když na centr Nováčka vyskočil Tomáš Holánek a hlavou otevřel skóre utkání – 1:0.

V druhém poločasu jsme však brzo inkasovali. Hned po příchodu z kabin zahrávali hosté roh, míč dopadl přesně na hlavu hostujícího záložníka, který srovnal skóre zápasu – 1:1. Po této brance jsme opět měli více ze hry a snažili jsme se získat zpět vedení. To se nám však nepodařilo a tak utkání skončilo remízou.

V příštím kole zajíždí náš A tým do Týnce nad Sázavou, který má v tabulce stejně bodů, jako my.