Dostál                 Pečenka                    Vaněk (75' Pohan

Žbánek (G 70') (75' Trefil - G 85')          Vylít (G 55', 80')

Vrtiška (G' 15, 75')

Branky Miličína: Vylít 2x, Vrtiška 2x, Žbánek, Vobrátil, Slabý, Trefil

Náš A tým čekal toto kolo soupeř z Jankova. Na začátku utkání se ukázalo, že Jankov má kvalitní mužstvo a dlouho jsme se nemohli prosadit, přes to, že šance jsme měli. Hned ve 2. minutě utkání byl ve velké šanci Vylít, ale přestřelil. Chvíli na to nebyl uznán gól Žbánka, po odmávaném "autu". Zahrozili i hosté, ale většinou ze střel z dálky, které Bánský chytil. V 15. minutě jsme již vstřelili úvodní branku zápasu. Vrtiška byl osamocený ve vápně a po souhře Vylíta se Žbánkem trefil nejdříve před sebou stojícího obránce, z dorážky už však vstřelil 1. gól zápasu - 1:0. Chvíli na to jsme neproměnili další šance a přišel trest. Po nedůrazu před brankou Jankova se hosté velmi rychle dostali až do našeho pokutového území, kde byl faulován jejich útočník. Byla nařízena penalta, kterou hostující střelec proměnil - 1:1. Hosté se poté stále více dostávali do hry. Naštěstí jsme na to včas zareagovali a ještě do poločasu se opět dostali do vedení, když v 43. minutě byl ve vápně faulován Žbánek a Slabý penaltu s přehledem proměnil střelou k tyči - 2:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili o mnoho aktivněji a svého soupeře jsme přehrávali po celý zbytek zápasu. Již v 50. minutě navýšil naše vedení Vobrátil, který se dobře zorientoval ve vápně a prostřelil hostujícího brankáře - 3:1. Když pak o pět minut déle vstřelil branku Vylít z bezprostřední blízkosti po přihrávce ze strany, bylo o vítězi utkání rozhodnuto - 4:1. V 70. minutě navíc naše vedení pojistil náš "bomber" Žbánek, který osamocený na malém vápně měl dostatek času se brankáře zeptat "kam chce míč poslat" - 5:1. V 75. minutě jsme vedli už o 5 branek, když po šanci Trefila poslal míč do brány Vrtiška - 6:1. Hosté se dostávali do šancí velmi ojediněle, přesto však v 76. minutě po nedorozumění Bánského s naší obranou snížili svým nejlepším střelcem na 6:2. V 80. minutě však navýšil naše vedení Vylít - 7:2. Skóre zápasu uzavřel střídající Trefil, který v 85. minutě přešel přes hostujícího obránce a tváří v tvář brankáři nedal šanci střelou k tyči - 8:2

Díky zlepšenému výkonu ve druhé půli a proměnění mnoha šancí jsme svého soupeře přehráli o 6 branek.

V příštím kole zajíždíme k těžkému utkání na hřiště Jablonné nad Vltavou, která je na 3. místě tabulky.