Miličín B - Ratměřice B 0:2 (0:1)

19.04.2010 19:16

Miličín B - Ratměřice B 0:2 (0:1)

V předzápase miličínskému áčku natoupilo naše béčko proti týmu z Ratměřic. Přesto, že béčko Ratměřic bylo v tabulce pod naším týmem po většinu utkání bylo lepším týmem. V první půli využili jedinou šanci k vstřelení branky.

V druhé půli se hra vyrovnala, ale naši hráči z šancí nedokázali vytěžit branku. Největší příležitost měl Jindra Pohan, který nezpracoval ideálně míč na penaltě a také Daněk, který střelou z hranice velkého vápna jen těsně minul branku. Udeřilo tak na druhé straně, když po ojedinělém centru ze strany využil zaváhání naší obrany hostující útočník. Utkání tak skončilo 0:2 a naše rezerva se posunula tabulkou směrem dolů - na 5. místo.

Příští týden jede náš B tým na hřiště silného týmu z Olbramovic.

Zpět