Mezno B - Miličín B 2:1 (2:1)

16.10.2010 15:30

Branka Miličína: Řehoř

Náš B tým čekal tento týden prestižní zápas s béčkem sousedního Mezna. K tomuto zápasu nastoupil náš tým v silnější sestavě než v předchozích kolech a bylo to znát. Po většinu zápasu měli míč na kopačkách hlavně naši hráči. To nám však nepomohlo připsat si první letošní vítězství, přesto, že jsme se v utkání ujali po hlavičce Řehoře vedení. Domácí totiž dokázali vytěžit z minima maximum a ještě do poločasu otočili stav utkání, když nejdříve z více než sporné penalty vyrovnali a před poločasem se z úniku ujali vedení v zápase. To už nepustili přes to, že v druhém poločasu jsme měli několik šancí minimálně k vyrovnání stavu. Domácím jsme neproměněnými šancemi darovali 3 body a sami zůstáváme na konci tabulky.

V příštím kole změří náš B tým síly s rezervou Úročnice, utkání začíná v sobotu v 13:30.