4. kolo: Načeradec - Miličín 3:1 (2:1)

18.09.2016 17:00

Sestava Miličína: Vobrátil - Karda V. (46' Hevera), Karda L., Vaněk - Vrtiška (K) (66' Mikulenka), Trefil, Čeněk, Typta - Žbánek (46' Vylít), Volalík (71' Homola), Prachař

Branka Miličína: Prachař

Po úvodních třech domácích zápasech sezóny, čekalo náš tým první venkovní utkání v Načeradci. Po úvodních výhrách jsme i dotohoto zápasu vstoupili lépe než soupeř a již v 10. minutě jsme se radovali z vedení, když se po pěkné přihrávce Čeňka prosadil Prachař - 0:1. V úvodu utkání jsme měli více ze hry, postupem času však domácí více tlačili náš tým a podařilo se jim vyrovnat. Ve 20. minutě využil domácí útočník nepřesnosti v naší obraně a vyrovnal na 1:1. Domácím se chvíli na to podařilo dostat do vedení, když proměnili trestný kop z hranice velkého vápna - 1:2. Naši hráči do konce poločasu nedokázali svého soupeře zatlačit a pokusit se o vyrovnání.

Bohužel stejně, jak skončil první poločas, začal ten druhý. Našim hráčům se nedařilo dostat se do tlaku a naopak domácí hrozili z rychlých protiútoků. V 65. minutě utkání přidal třetí domácí branku útočník Načeradce a uzavřel skóre utkání na 3:1. V závěru utkání měl šanci na snížení Typta po pěkném centru Mikulenky, bohužel však trefil pouze domácího gólmana, který vyrazil také dvě pěkné střely Čeňka a tak náš tým poprvé v sezóně přišel o body.

Zpět