4. kolo: Miličín - Louňovice pod Blaníkem 7:0 (3:0)

12.09.2020 17:00

Sestava Miličína: Slavata - Červenka, Pečenka, Poustecký M., Poustecký D. - Vrtiška (K), Trefil L., Trefil K., Homola - Holánek, Typta; střídali: Vaněk, Hevera, Čeněk

Branky Miličína: 3× Trefil L, Trefil K., Poustecký D., Holánek, Typta

Utkání s Louňovicemi pod Blaníkem začlo ve velmi bojovném duchu. Od prvních minut se hrál rychlý a důrazný fotbal, což doložilo několik žlutých karet na obou stranách v úvodu zápasu. Postupem času náš tým získával herní převahu a po několika šancích, které zlikvidoval gólman Louňovic, jsme šli do vedení. Ve 30. minutě hlavičkoval po centru z pravé strany ve vápně hostů Holánek a jeho pokus skončil v levém horním rohu branky - 1:0. Chvíli na to však náš oslabil Červenka, který po nesportovním chování obdržel červenou kartu. Naštěstí se nám i v deseti podařilo navýšit vedení, když byl ve vápně Louňovic faulován Karel Trefil a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Typta střelou k levé tyči - 2:0. V závěru poločasu se poměr sil na hřišti vyrovnal, když byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující útočník. Hned na to náš tým zvýšil své vedení když krásnou střelou z dálky do šibenice vstřelil svůj první gól David Poustecký - 3:0.

V druhém poločase se již hrálo jen na jednu branku. Náš tým měl výraznou herní převahu a zaznamenával jednu brankovou šanci za druhou. Hattrickem se blýskl Lukáš Trefil, který všechny své šance zakončil přesně. Branku v druhém poločase zaznamenal také Karel Trefil, který ze středu hřiště postupoval sám na gólmana, kterého překonal střelou k tyči. Utkání skončilo za stavu 7:0 a náš tým si připsal 3. výhru v sezóně.

Zápis o utkání

Zpět