12. kolo: Miličín - Louňovice pod Blaníkem 1:1 (0:0)

07.11.2015 14:00

V prvním poločase se hrál nepěkný fotbal bez vyložených šancí. Jedinou gólovou příležitost si vytvořili naši hráči, když po šanci Typty skončil míč jen těsně vedle hostující brány.

V úvodu druhého poločasu jsme měli herní převahu. Tu však zbrzdilo brzské vyloučení Čeňka za zákrok v přerušené hře. Chvíli na to navíc hosté kopali spornou penaltu, když se po zákroku Bánského svalil útočník hostů ve vápně na zem a rozhodčí odpískal. Penaltu proměnil faulovaný hráč střelou k tyči - 0:1. Náš tým však tato situace nabudila a dokázali jsme v zápětí vyrovnat. Ve vápně Louňovic se dobře zorientoval Typta a jeho střílený pokus k levé tyči uklidil do brány hostů Žbánek - 1:1. Ve zbytku druhého poločasu jsme byli aktivnějším týmem, bohužel jsme nedokázali přidat další branky. V závěru měli velkou šanci také hosté, jejichž útočník však z úhlu netrefil prázdnou bránu a utkání tak skončilo remízou 1:1.