A Tým: Jablonná nad Vltavou - Miličín 4:3 (3:1)

25.05.2013 17:00

Sestava Miličína: Teplo - Homola, Vrtiška (60' Trefil F.), Nováček, Horvát - Holánek F., Trefil K., Dostál (K) - Typta, Holánek T., Dohnal

Náš A tým zavítal tento víkend na hřiště Jablonné nad Vltavou, které v podzimní části sezóny nastřílel 15 gólů. Toto utkání se však neslo zcela v jiném duchu.  K zápasu jsme dorazili ve velmi malém počtu a téměř celý první poločas hráli o deseti. Přesto, že z počátku utkání jsme hráli vyrovnanou partii, postupem času dokázali domácí 3x využít své početní výhody. Ve chvíli, kdy na hřiště dorazil jako jedenáctý hráč Karel Trefil, tak se obraz hry změnil a rázem jsme měli více ze hry. Do poločasu jsme díky trefě Nováčka z trestného kopu dokázali snížit na 3:1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili lépe než domácí a brzy jsme snížili na rozdíl jediné branky, když se opět z trestného kopu prosadil Nováček - 3:2, který navíc v 75. minutě završil svůj hattrick střelou ze střední vzdálenosti, kterou překvapil domácího brankáře - 3:3. Chvíli na to jsme mohli jít dokonce do vedení, avšak Dohnala ve velké šanci vychytal domácí brankář. Domácí pak stále více zkoušeli pozornost našeho brankáře a chvíli před koncem zápasu z brejku udeřili a získali vedení zpět na svou stranu - 4:3.

I přes zlepšený herní projev jsme tak navázali na špatné výsledky z jarní části sezóny a odjeli ze hřiště v Jablonné nad Vltavou s prázdnou.

Zpět